1. Dzisiaj, od godz. 18.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. 
  1. W dniach od 23 do 30 lipca obchodzimy Tydzień św. Krzysztofa. Ofiarami do skarbony serca możemy wspierać zakup środków transportu dla misjonarzy. We wtorek, po Mszach św. o godz. 7.30 i 18.00 będzie błogosławieństwo pojazdów. 
  1. We wtorek, przypada święto św. Jakuba Apostoła, a w środę wspomnienie świętych Joachima i Anny. 
  1. W przyszłą niedzielę, o godz. 18.00 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca. 
  1. Od poniedziałku do środy, do godz. 16.00 można składać na parkingu, w oznaczonym miejscu, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Część środków uzyskanych z elektrośmieci jest przeznaczana na wsparcie działalności misyjnej Kościoła. 
  1. W dniach od 13 do 22 sierpnia osoba z naszej parafii organizuje pielgrzymkę do Medjugorje. Więcej informacji znajduje się na plakatach przy wejściach do kościoła. 
  1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. 
  1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarli: śp. Emilia Kępińska, Marian Zdąbłasz, Władysław Popiel i Helena Kupidło. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek