1. Witamy w naszej parafii Rafała Stenkę, który będzie posługiwał nam i wśród nas. Życzymy mu gorliwości kapłańskiej i radości.  
  1. Dzisiaj o godz. 18.00 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca, w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza, o godz. 18.30 adoracja Najświętszego Sakramentu
  1. Od piątku, 1 września przywracamy Msze św. w dni powszednie o godz. 8.00 i w niedziele o godz. 18.00. 
  1. W pierwszy piątek miesiąca możliwość spowiedzi przed Mszami św. Uczniów szkół podstawowych zachęcamy do spowiedzi z racji pierwszego piątku ale i przed rozpoczęciem roku szkolnego. Spowiedź będzie od godz. 17.00. Chorych odwiedzimy przed południem. 
  1. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi będzie po Mszy o godz. 8.00. Wieczorem zapraszamy do modlitwy w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych, na Mszy św. o godz. 18.00 i podczas adoracji do godz. 21.00. 
  1. W przyszłą niedzielę od godz. 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczynana wspólną modlitwą. 
  1. W poniedziałek, 28 sierpnia, o godz. 19.30 w Multikinie odbędzie się seans filmowy dla parafii filmu pt. "Ulmowie. Błogosławiona rodzina". Na hasło "Dobry Pasterz" bilety w promocyjnej cenie 14 zł. 
  1. Przypominamy, że 6 września, na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy obchodzić 15-tą rocznicę poświęcenia kościoła i 40-lecia ustanowienia Parafii. Po Mszy św. planujemy poczęstunek. Prosimy o włączenie się w przygotowania. W zakrystii i na stronie internetowej znajdują się listy, gdzie można wpisać, co chcecie Państwo przygotować. Dzieciom przypominamy, że do końca sierpnia przyjmujemy prace plastyczne konkursu pod hasłem: „Parafia to nie tylko kościół”. 
  1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. 
  1. Pomódlmy się za zmarłych w minionym tygodniu: za śp. Krystynę Kowalską, Czesławę Góra, Adama Żaka, Olgę Dam, Jana Kuźmińskiego i Ludwika Fica. Pamiętajmy w modlitwie o Janie Frączku budowniczym i pierwszym proboszczu parafii, którego 10 rocznica śmierci przypada w dniu jutrzejszym: Wieczny odpoczynek