1. Dzisiaj, rozpoczęcie przygotowania do I Komunii św. na dodatkowej Mszy św. o godz. 15.30. O godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu
  1. W poniedziałek, obchodzimy święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski, dzieci i młodzieży. W tym dniu, po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej, na które serdecznie zapraszamy. 
  1. We wtorek, nasza parafia, wraz z całym dekanatem zaproszona jest na Mszę św., na godz. 18.00, do Sanktuarium w Mogile, w ramach odpustu Podwyższenia Krzyża Świętego. 
  1. W czwartek, obchodzimy święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Pamiętajmy w modlitwie o Panu Mateuszu, posługującym w naszym kościele. 
  1. W piątek, wspominamy błogosławionych Męczenników pijarskich
  1. W sobotę, po wieczornej Mszy św. Wspólnota Adoracji Moria zaprasza wszystkich chętnych na modlitwę i konferencję. 
  1. W przyszłą niedzielę, 24 września, rozpoczniemy przygotowanie do Bierzmowania dla kandydatów z klas ósmych oraz pierwszych i drugich szkół ponadpodstawowych. Na Mszę św. o godz. 15.30 zapraszamy wszystkich kandydatów wraz z rodzicami. Po Mszy św. będą spotkania z podziałem na roczniki. Młodzież z klas ósmych będzie miała możliwość wpisania się na listę kandydatów. 
  1. Również w przyszłą niedzielę, zaczniemy przyjmować intencje mszalne na I półrocze 2024 r. O godz. 16.45 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca. O godz. 17.15 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z dziękczynieniem za Światowe Dni Młodzieży i za Darczyńców z naszej parafii. Po adoracji będziemy mogli wysłuchać świadectw uczestników spotkania w Lizbonie. 
  1. Chłopców chętnych do służenia przy ołtarzu zapraszamy na zbiórki ministranckie. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. 
  1. Dziękujemy za składane do skarbony serca ofiary na kwiaty do kościoła. 
  1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. Liturgiczna Służba Ołtarza rozprowadza jubileuszowy numer parafialnej gazety Głos Ostrej Bramy.