1. Dzisiaj, rozpoczęcie przygotowania do sakramentu Bierzmowania na dodatkowej Mszy św. o godz. 15.30. O godz. 16.45 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca, a o godz. 17.15 adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z dziękczynieniem za Światowe Dni Młodzieży i za Darczyńców. Po adoracji będziemy mogli wysłuchać świadectw uczestników spotkania w Lizbonie.    
  1. W poniedziałek, o godz. 20:00 odbędzie się pierwsza próba parafialnego chóru „Gaudete”. Wszystkie nowe, zainteresowane osoby zapraszamy na 19:30 do sali w dolnym kościele.   
  1. W piątek, obchodzimy święto świętych archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Pamiętajmy w modlitwie o ojcu Rafale Stence, który w tym dniu obchodzi imieniny. 
  1. W sobotę, do Łagiewnik pielgrzymują Róże Żywego Różańca, a rodziny Domowego Kościoła zaczynają rok pracy formacyjnej, w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej. 
  1. W przyszłą niedzielę, adoracja Najświętszego Sakramentu będzie od godz. 15.00, a o godz. 17.15 będzie pierwsze Nabożeństwo różańcowe
  1. Młodzież studiującą i pracującą zapraszamy na Msze inaugurującą nowy rok akademicki, w niedzielę, 1 października o godz. 19.15. 
  1. W tym tygodniu rozpoczną się spotkania przygotowujące do Bierzmowania dla kandydatów z klas ósmych. Zapraszamy młodzież w poniedziałki, lub wtorki, lub środy o godz. 18.45 do sal pod kościołem. 
  1. Młodzież parafii zapraszamy na Spotkania Młodzieży Pijarskiej. Zapisy u o. Rafała Stenki. 
  1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. Do skarbony serca możemy składać ofiary na duszpasterstwo młodzieży w diecezji, dekanacie i parafii.