1. Dzisiaj, o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe. Liturgiczna Służba Ołtarza rozprowadza kremówki. Zachęcamy do okazania wdzięczności za ich posługę w parafii i wsparcia funduszu ministranckiego. 
  1. Nabożeństwa różańcowe odprawiane są codziennie o 17.15 i od poniedziałku do piątku o godz. 19.30. W poniedziałki, środy i piątki modlitwę prowadzą dzieci. 
  1. W piątek, 13 października zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.15 będzie modlitwa różańcowa, a po Mszy św. procesja z figurą Matki Bożej i ze świecami. W tym dniu, po Mszy św. i procesji odbędzie się spotkania Wspólnoty Adoracji Moria. 
  1. W sobotę, na Mszy św. o godz. 12 kleryk Krzysztof Świderski, posługujący w naszej parafii, złoży uroczyste śluby w zakonie Pijarów. Zapraszamy parafian na uroczystość i prosimy o modlitwę w intencji Krzysztofa. 
  1. W sobotę, przypada Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach, wychowawcach, katechetach i pracownikach oświaty. 
  1. Za tydzień, z racji Dnia Papieskiego, będzie przeprowadzona kwesta na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia" dla uzdolnionej młodzieży. 
  1. W nadchodzącym tygodniu, prosimy o modlitwę różańcową w rodzinach, również w intencji naszej Ojczyzny. Zachęcamy też, do zapoznania się z „Vademecum wyborczym katolika”, przygotowanym przez Radę ds. Społecznych Konferencji Episkopatu Polski. 
  1. Studentów i młodzież w wieku studenckim zapraszamy na spotkania wspólnoty akademickiej, w czwartki o godz. 20:00. Młodzież, która ukończyła już studia, zapraszamy do wspólnoty postakademickiej, w środy, również o godz. 20:00. 
  1. Centrum Calasanz zaprasza na zajęcia malarstwa rodziców z małymi dziećmi w wieku od 1,5 do 3 lat, w środy o godz. 12.00. 
  1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Można odebrać kolejny numer Echa z Afryki i nabyć kalendarz misyjny.   
  1. W tym tygodniu z naszej parafii zmarł: śp. Jan Mastela. Polećmy go Dobremu Ojcu: „Wieczny odpoczynek…”