1. Dzisiaj, w Dniu papieskim, przed kościołem prowadzona jest kwesta na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży „Dzieło Nowego Tysiąclecia". Dziękujemy wpłacającym i Akcji Katolickiej za przeprowadzenie zbiórki. O 17.15 nabożeństwo różańcowe
 1. Nabożeństwa różańcowe odprawiane są codziennie o 17.15 i od poniedziałku do piątku, o godz. 19.30. 
 1. Członków i sympatyków Akcji Katolickiej zapraszamy na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w poniedziałek, po wieczornej Mszy św. 
 1. W środę, przypada liturgiczne święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia. 
 1. W czwartek, o godz. 20.00 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej
 1. W piątek, będziemy przeżywać uroczystość św. Jana Kantego, głównego patrona naszej Archidiecezji i Krakowa. 
 1. Przyszła niedziela będzie poświęcona działalności misyjnej Kościoła. Taca będzie przeznaczona na misje. Będziemy gościć wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego "Młodzi Światu", którzy podzielą się świadectwem pracy na misjach. Będzie możliwość nabycia pamiątek przywiezionych z krajów misyjnych oraz złożenia ofiary, na budowę studni w Angolii, Ghanie i Namibii.
  O godz. 16.00, w sali pod kościołem będzie dodatkowe spotkanie dla przynależących do Kręgu Przyjaciół Misji Pijarskich i wszystkich zainteresowanych. 
 1. Również w przyszłą niedzielę, wydawnictwo Espe zapraszana na jesienny kiermasz książek od godz. 8.30 do godz. 14.00. 
 1. Instytut Wspierania Rozwoju, działający przy wydawnictwie eSPe, zaprasza na warsztaty "Moje emocje. Jak je rozumieć i regulować". Szczegółowe informacje i zapisy znajdują się na stronie internetowej Instytutu. 
 1. Koperty z kartkami na wypominki za zmarłych wyłożone są z tyłu kościoła. Wypominki prosimy składać na tacę lub przynosić do zakrystii. Prosimy o zaznaczenie, czy wypominki mają być listopadowe czy roczne. 
 1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.  
 1. W tym tygodniu z naszej parafii zmarła: śp. Danuta Cholewa. Polećmy ją Dobremu Ojcu: „Wieczny odpoczynek…”