1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Do skarbony serca możemy składać datki wspierające chrześcijan na Bliskim Wschodzie. O godz. 17.15 różaniec z wypominkami za zmarłych
  1. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się codziennie, o godz. 17.15. 
  1. W środę, o godz. 20.00 odbędzie się spotkanie Wolontariatu parafialnego. Zapraszamy przynależących i nowe osoby, chętne do pomocy bliźnim. 
  1. W czwartek, przypada Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej Miłosierdzia. Msze św. o godz. 6.30, 7.30, 8.00 i 18.00. Sumie Odpustowej o g. 18.00, będzie przewodniczył ks. Grzegorz Pieróg. Na zakończenie uroczystości pójdziemy w procesji eucharystycznej wokół Kościoła. Na procesję prosimy przynieść świece. Zapraszamy wszystkich parafian: rodziny, dzieci, modlących się we wspólnotach i grupach parafialnych, osoby do niesienia chorągwi i feretronów. Pamiętajmy, że jest to święto całej wspólnoty parafialnej. W tym dniu, od godz. 15.00 będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu, spowiedzi oraz nawiedzenia kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej. O godz. 17.15 różaniec z wypominkami za zmarłych. 
  1. W piątek, po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie Wspólnoty Adoracji Moria. 
  1. Zapraszamy na koncert Jubileuszowy z okazji 40-lecia parafii i 15-lecia konsekracji kościoła oraz dla uczczenia św. Cecylii, patronki muzyków kościelnych. Koncert odbędzie się w sobotę, 18 listopada o godz. 19.00, w ramach organizowanych w Archidiecezji Dni Muzyki Kościelnej. Wykonawcami będą: Pan Bartłomiej Banek – nasz organista, Pani Aleksandra Honcel-Banek oraz chór Gaudete. W programie utwory organowe, skrzypcowe oraz chóralne. 
  1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Ubogich. Ofiarami do skarbony serca  będziemy mogli wesprzeć osoby potrzebujące. 
  1. Centrum Kultury Calasanz zaprasza na zajęcia malarstwa i rysunku młodzież szkół średnich, we wtorki o godz. 18.50 oraz dorosłych, w czwartki o godz. 18.50. 
  1. Instytut Wspierania Rozwoju, przy wydawnictwie eSPe, zaprasza kobiety na warsztaty pod nazwą: "Odkryj swoje wewnętrzne piękno". Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Instytutu. 
  1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. 
  1. W tym tygodniu z naszej parafii zmarli śp. Janina Kleszcz i Piotr Łoś. Polećmy ich Dobremu Ojcu: „Wieczny odpoczynek…”