1. Dzisiaj, o godz. 17.00 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca, o godz. 17.30 nabożeństwo dziękczynno–błagalne, a następnie Msza św. o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 19.15, ani o północy. 
  1. Jutro, w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, porządek Mszy św. jak w niedziele, z tym, że nie będzie Mszy św. o godz. 6.30. Przypominamy, że w tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia w Eucharystii. 
  1. W środę, o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za posługę kapłańską Jerzego Dziury, z okazji przypadających urodzin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. 
  1. W pierwszy czwartek miesiąca, na Mszy św. o godz. 18.00 dziękujemy za dar Eucharystii i modlimy się w intencji powołań, również z naszej parafii. 
  1. W pierwszy piątek miesiąca, dodatkowa Msza św. dla uczniów szkół podstawowych będzie o godz. 17.00. Okazja do spowiedzi przed Mszami św. i od godz. 16.30. Chorych odwiedzimy przed południem. W tym dniu, o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. w intencji Mieszkańców, których do tej pory odwiedziliśmy po kolędzie
  1. W sobotę, przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. jak w niedziele. W tym dniu poświęcimy kredę i kadzidło, które będzie rozprowadzała Liturgiczna Służba Ołtarza. Ofiarami na tacę i do skarbony wspieramy misje i dzieło Kolędników Misyjnych. O godz. 18.00 będzie Msza św. w intencji obrony życia. 
  1. W przyszłą niedzielę, od godz. 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 16.00 koncert kolęd w wykonaniu parafialnego Chóru, Scholi i Pana Organisty. Podczas koncertu będzie też okazja do wspólnego kolędowania. 
  1. Program kolędy na najbliższy tydzień: we wtorek, 2 stycznia ul. Ułanów 46, 48, 52, 54 i 54A, w środę 3 stycznia Ułanów 38A, Fiołkowa 4 i 6, w czwartek, 4 stycznia Fiołkowa 3, 5, 7, 8, 10 i 12, w piątek, 5 stycznia Fiołkowa 9, 11, 17 i 19. Przypominamy, że kolędujemy w godzinach od 17.00 do 21.00, i nie zbieramy pieniędzy. Program kolędy jest umieszczony w parafialnej gazecie, na stronie internetowej i wywieszony na tablicach
  1. W zakrystii można nabyć prasę katolicką, w tym parafialną gazetę „Głos Ostrej Bramy” oraz kalendarz
  1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: śp. Elżbieta Kaczmarczyk, Zofia Janik, Elżbieta Łęcka - Mucha i Kazimierz Misiak. Polecajmy ich Dobremu Ojcu: Wieczny odpoczynek…