1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, dzisiaj i każdego dnia o godz. 17.30. 
  1. Jeszcze w tym tygodniu będziemy odwiedzać Parafian po kolędzie, w terminach ustalonych z zapraszającymi. Dziękujemy za życzliwe przyjmowanie, wspólną modlitwę i szczere rozmowy. Dziękujemy również za ofiary składane na tacę i wpłacane na konto. W piątek, o godz. 18.00, odprawimy Mszę św. w intencji Mieszkańców, których odwiedzimy w tym tygodniu. 
  1. W czwartek, przypada święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. W tym dniu, przywracamy spotkania obu Kręgów biblijnych. 
  1. W sobotę, po Mszy św. wieczornej zapraszamy na prowadzoną adorację Najświętszego Sakramentu i konferencję. Zapraszamy wszystkich wiernych, a w szczególności osoby, które chcą pogłębiać ducha modlitwy. 
  1. W przyszłą niedzielę, o godz. 17.00 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca
  1. W przyszłą niedzielę, rodzina i przyjaciele 11-miesięcznej Wiktorii, chorej na rdzeniowy zanik mięśni, będzie zbierała ofiary do puszek na lekarstwo, które pozwoli zatrzymać chorobę. Koszt leku i rehabilitacji wynosi około 10 milionów złotych. Najbliżsi Wiktorii serdecznie dziękują za otwartość serc. 
  1. Młodzież z klas 7-8 szkoły podstawowej oraz szkół średnich zapraszamy na pierwsze spotkanie powstającej grupy oazy młodzieżowej. Odbędzie się ono w piątek, 2 lutego o 18:45 w sali pod kościołem. Poprowadzą je studenci związani z oazą. 
  1. Wiernym przyjmującym Komunię św. na rękę przypominamy, aby robić to prawidłowo, podkładając jedną rękę pod drugą i wyciągając ręce przed siebie. Kiedy kapłan położy Komunię na dłoń, drugą ręką wkładamy ją do ust. Czynimy to zawsze przy Szafarzu udzielającym Komunii. Zachęcamy do przyjmowania Komunii św. do ust, z troski, aby cząsteczki Ciała Pańskiego nie pozostawały na dłoniach. 
  1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. 
  1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarły: śp. Lucyna Kubera i Wiesława Janusz. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…