1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe i nowennę przed beatyfikacją Czcigodnego Sługi Bożego Ks. Michała Rapacza, zarówno dzisiaj, jak i każdego dnia o godz. 17.30. 
  1. W poniedziałek, o godz. 19.45, w Multikinie zostanie wyświetlony film "Wolni". Na hasło "Dobry Pasterz " możemy zakupić bilet w promocyjnej cenie 15 zł. 
  1. W środę, od godz. 20.00 do 22.00 mamy możliwość dodatkowej adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza. 
  1. W czwartek, 13 czerwca, po wieczornej Mszy św. będzie różaniec fatimski, a następnie procesja ze świecami. 
  1. W piątek, po wieczornej Mszy św. spotkanie będzie miała Wspólnota Adoracji Moria. Zapraszamy wszystkich przynależących i tych którzy chcieliby do niej dołączyć. 
  1. Beatyfikacja Czcigodnego Sługi Bożego Księdza Michała Rapacza odbędzie się w sobotę, o godz. 11.00, w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach. 
  1. W naszym kościele, w sobotę, na Mszy św. o godz. 11.00. diakon Krzysztof Świderski przyjmie święcenia kapłańskie, Wszystkich Parafian zapraszamy na uroczystość i prosimy o modlitwę w jego intencji. 
  1. w niedzielę 16 czerwca podczas Mszy Św. o godz. 18.00 zaśpiewa Chór Mieszany z Carnikavy (Łotwa) VEJA BALSS 
  1. Prasa katolicka, w tym nowy numer Echa z Afryki dostępna jest w zakrystii. 
  1. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarła śp. Zofia Kępa. Polećmy ją Dobremu Ojcu: Wieczny odpoczynek… 
  1. Zachęcamy do skorzystania z kiermaszu ciast przygotowanego przez Liturgiczną Służbę Ołtarza wraz z rodzicami i sympatykami. Okazania wdzięczności za posługę i wsparcia udziału ministrantów i lektorów w akcjach wakacyjnych.