1. Dzisiaj, o godz. 16.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza, a o godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. 
  1. Prosimy o modlitwę w intencji młodzieży ze szkół ponadpodstawowych, która od poniedziałku do środy będzie miały wielkopostne rekolekcje
  1. W środę, na 20.00 zapraszamy na spotkanie parafialnego Wolontariatu.
  1. W czwartek, jako pierwszy miesiąca, na Mszy św. o godz. 18.00 wraz z Liturgiczną Służbą Ołtarza i ich rodzinami modlimy się w intencji powołań i dziękujemy za dar Eucharystii
  1. W pierwszy piątek miesiąca, Msza św. dla dzieci będzie o godz. 17.00. Po Mszy św. będzie Droga Krzyżowa. Po wieczornej Mszy św. Drogę Krzyżową w intencji osób uzależnionych poprowadzi Liturgiczna Służba Ołtarza. Spowiedź będzie przed Mszami św. i od godz. 16.30. Przed południem odwiedzimy Chorych z przedświąteczną posługą sakramentalną. 
  1. W pierwszą sobotę miesiąca, podczas Mszy św. o godz. 18.00 i adoracji do godz. 21.00 modlić się będziemy w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych
  1. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy parafialne rekolekcje. Poprowadzi je ks. Łukasz Gołaś – pallotyn. Nauki będą na wszystkich Mszach św. Rekolekcje potrwają do środy i zakończymy je przy Krzyżu Misyjnym. Od godz. 15.00, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, będzie adoracja Najświętszego Sakramentu
  1. Trwają zapisy na parafialną pielgrzymkę do Wilna, Kowna i Trok, która odbędzie się w dniach od 8 do 12 czerwca. Koszt to 650 zł i 220 Euro. Program i potrzebne informacje znajdują się na stronie internetowej parafii. Przy zapisie prosimy o wpłatę 400 zł. 
  1. Organizujemy świąteczne paczki dla potrzebujących. Żywność i środki czystości możemy składać w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza. 
  1. Informujemy, że przedszkole „Kącik świata”, przy ul. Ostatniej otworzyło oddziały integracyjne i prowadzi rekrutację. 
  1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką, baranki i paschaliki wielkanocne. 
  1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarli śp. Robert Gorczyca i Władysława Popkiewicz
    Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…