1.Dzisiaj o godz. 17.30 zostanie odprawione Nabożeństwo Majowe, a wieczorem, o 20.15 będzie pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, które zakończymy procesją wokół kościoła i Apelem Jasnogórskim. 

2.W miesiącu maju, poświęconym w sposób szczególny czci Matki Bożej, serdecznie zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Majowych, które odprawiane są w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej.

3.W środę, po Mszy Świętej wieczornej i nabożeństwie, odbędzie się spotkanie formacyjne Koła Przyjaciół Radia Maryja. 

4.Przypominamy, że w czwartki, w kaplicy Kalasancjusza jest prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się ona o godz. 15.00 modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy trwa do godz. 18.00. W tym czasie jest również stały dyżur spowiedników.

5.W najbliższy piątek zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych z serii „Katecheza w obrazach”. Początek katechezy o godz. 19.00 w sali pod kościołem.

6.W najbliższą niedzielę w czasie Mszy Św. o godz. 11.00 dzieci z klasy III Szkoły  Podstawowej nr 114 będą przeżywały rocznicę przystąpienia do I Komunii Świętej.

7.W najbliższą niedzielę organizujemy IV Parafialny Piknik Rodzinny. Chcemy, żeby była to okazja dla całych rodzin do miłego spędzenia niedzielnego popołudnia i integracji na wspólnej rywalizacji sportowej i zabawie. W programie: finały Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Proboszcza Parafii oraz Koncert Charytatywny zespołów muzycznych i pokazy zespołów tanecznych. W czasie trwania festynu odbędzie się kwesta na pomoc w rehabilitacji Joasi, naszej parafianki. Piknik rozpocznie się o godz. 14.00, z zakończy ok. godz. 20.00. 

Już od godziny 12.00 rozpocznie się także Akcja Krwiodawstwa w specjalnie do tego przystosowanym autobusie. Akcja ta potrwa do godz. 16.00. 

Bardzo gorąco zapraszamy w przyszłą niedzielę całe rodziny. Zgłoszenia drużyn do turnieju piłki nożnej należy przesyłać do piątku włącznie, na mailowy adres parafii, albo w zakrystii. Eliminacje odbędą się w sobotę od godz. 10.00 na boisku Wieczystej. Finały będą rozegrane w niedzielę.

Organizacja festynu pociąga pewne nieuniknione koszty. Dlatego prosimy również parafian o pomoc w sfinansowaniu kosztów organizacji ofiarami do skarbony – serca.

8.Dyrekcja Gimnazjum nr 11, przy ul. Seniorów Lotnictwa, serdecznie zaprasza rodziców z uczniami klas 5 i 6 szkół podstawowych na dzień otwarty szkoły, który odbędzie się w najbliższy czwartek – 17 maja w godz. 17.00-18.30.

9.Dzisiaj po Mszach Świętych przed naszym kościołem harcerze kwestują na rzecz Hospicjum św. Łazarza, w ramach akcji „Pola Nadziei”.

10.Nasza parafia organizuje wyjazd wakacyjny dla dzieci szkół podstawowych w Bieszczady w dniach od 23 lipca do 8 sierpnia. Zapisy od poniedziałku w biurze świetlicy parafialnej w godz. od 16.00 do 18.00.