1.Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 zapraszamy na błogosławieństwo małżonków, którzy w miesiącu maju obchodzili swoje jubileusze małżeńskie. W najbliższą niedzielę zapraszamy na błogosławieństwo dzieci.

Również dzisiaj po południu o godz. 16.00 Msza Święta dla dzieci przedszkolnych, a o 17.30 Nabożeństwo Majowe.

Teatr „Młodego Aktora”, zapraszamy do sali pod kościołem wszystkie dzieci z rodzicami na przedstawienie teatralne: „Królewna Śnieżka w XXI w.

2.Jutro w liturgii obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny – Matki Kościoła, a w czwartek święto Nawiedzenia NMP.

3.W tym tygodniu przypada:

- Pierwszy Piątek Miesiąca: Msza św. dla dzieci i młodzieży o g. 16.30. Na pół godziny wcześniej spowiedź. Chorych w naszej parafii odwiedzimy przed południem. 

- Pierwsza Sobota Miesiąca. Rano zapraszamy na nabożeństwo Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca. Nabożeństwo to, które jest wynagrodzeniem Najświętszemu Sercu Maryi zostanie odprawione po Mszy Świętej o godz.  8.00. 

Także w najbliższą sobotę po południu zapraszamy na modlitwę w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych. Z tej racji o g. 17.00 będzie odmówiony różaniec, o godz. 18.00 odprawimy Mszę Świętą w tej intencji, a następnie będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Na tę modlitwę zapraszamy w sposób szczególny wszystkich, którzy w miesiącu marcu podjęli Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.

4.Akcja Katolicka zaprasza Parafian na dwudniową pielgrzymkę do Komańczy - Dukli - Dębowca - Strachociny , która odbędzie się 30 czerwca i 1 lipca br. Całkowity koszt od jednej osoby wynosi 135 zł i obejmuje przejazdy autokarem, nocleg, obiadokolację, śniadanie oraz ubezpieczenie od NW. Zapisy z dowodem osobistym i wpłaty w zakrystii.

Trwają również zapisy na pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się 16 czerwca. 

5.Do skarbony – serca można dzisiaj składać datki na pomoc w budowie kaplicy w Oczakowie, na Ukrainie. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Natomiast w najbliższą niedzielę przypada Dzień Dziękczynienia. Będzie można wtedy wspomóc budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.