1.Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka. Na godz. 17.15 zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe i procesję wokół kościoła.

2.Dzisiaj po południu zapraszamy serdecznie na prelekcję historyka, p. Wojciecha Balińskiego na temat: "Oświata i niepodległość. Od Ojca Stanisława Konarskiego do dzisiaj". Prelekcja odbędzie się o godz. 18.00 w sali dolnego kościoła. 

3.Trwa Oktawa Bożego Ciała. W tych dniach, do czwartku włącznie, po Mszy Świętej wieczornej i Nabożeństwie Czerwcowym odbywać się będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, dzieci pierwszokomunijne i dziewczęta sypiące kwiaty, ministrantów i lektorów.

4.W najbliższy piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5.Akcja Katolicka zapraszamy na dwudniową pielgrzymkę do Komańczy - Dukli - Dębowca - Strachociny, która odbędzie się 30 czerwca i 1 lipca br. Zapisy                               w  zakrystii. 

6.Spotkanie formacyjne Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się  w najbliższą sobotę, 16 czerwca po Mszy Świętej wieczornej.

7.W zakrystii oraz w kiosku parafialnym są jeszcze egzemplarze parafialnej gazetki Głos Ostrej Bramy, a także najnowszy numer miesięcznika „List” o Kościele, z dołączoną płytką na temat zagrożeń dla życia duchowego.