1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo osób samotnych, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo dzieci. Dzisiaj także o 18.30 spotkanie modlitewne i zmiana tajemnic różańcowych.

2. W każdy czwartek, w kaplicy Kalasancjusza jest prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się ona o godz. 15.00 modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy trwa do godz. 18.00. W tym czasie jest również stały dyżur spowiedników.

3. W tym tygodniu przypada:
- Pierwszy Czwartek Miesiąca: Msza św. w intencji powołań zostanie odprawiona o godz. 18.00.
- Pierwszy Piątek Miesiąca. W czasie wakacji nie będzie Mszy Świętej dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30. Okazja do spowiedzi będzie podczas Mszy Świętych porannych i wieczornej.
- Pierwsza Sobota Miesiąca: Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi zostanie odprawione po Mszy świętej o godz. 8.00. Wieczorem zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych. W tej intencji o godz. 17.00 różaniec, Msza Święta i adoracja do godz. 21.00.

4. Dzisiaj wolontariusze Stowarzyszenia Dobromir kwestują przed naszym kościołem na rzecz dzieci, które przeszły skomplikowane operacje i wymagają rehabilitacji.

5. W odpowiedzi na treść listu księży biskupów pragniemy zaproponować wszystkim, którzy pragną włączyć się w sierpniową abstynencję, wpisanie się do specjalnej Księgi Postanowień Abstynenckich, która została wyłożona na stoliku z tyłu kościoła.