Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
Drukuj
Kategoria: Ogłoszenia

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków, obchodzących w styczniu jubileusze małżeńskie, a za tydzień błogosławieństwo dzieci.
Po południu o 17.30 spotkanie modlitewne i zmiana tajemnic różańcowych.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Msza Święta dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów będzie o g. 16.30. Pół godziny wcześniej będzie spowiedź. Chorych w domach odwiedzimy przed południem.

3. W sobotę przypada Uroczystość Ofiarowania Pańskiego znane także jako Uroczystość Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte w tym dniu zostaną odprawione do południa o 6.30, 8.00, 9.30, a po południu o 18.00.

4. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na modlitwę w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych. W tej intencji o 17.00 - różaniec, o 18.00 Msza, a po niej adoracja do 21.00.

5. W najbliższą niedzielę na godz. 17.00 pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich, a szczególnie małżonków i tych, którzy przygotowują się do małżeństwa na spotkania z ks. doktorem Pawłem Gałuszką, dyrektorem Wydziału Duszpasterstwa Rodzin diecezji krakowskiej. Tytuł spotkania to "Rozeznanie, towarzyszenie i integracja - wokół adhortacji papieża Franciszka - "Amoris Laetitia".

6. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności: Eugeniusz Burek, Bogumiła Kątska, Emilia Jakubas, Zbigniew Dzięgło, Stefan Dutka, Andrzej Żabówka i Andrzej Pietrzyk. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…