W sobotę 1 października grupa dzieci i rodziców z Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Scholki „Nutki z Wieczystej”, pojechała na wycieczkę do Zakrzowa. Na miejscu czekała nas gra terenowa po Zakrzowskich lasach śladami świętych Dominika Savio, Ojca Pio oraz Teresy od dzieciątka Jezus, którą przygotował dla nas i przeprowadził Pan Piotr Potoniec - przewodnik górski. 
 
Cała trasa liczyła 11 km, była bardzo malownicza i skrywała wiele leśnych tajemnic, na trasie czekało kilka punktów z zadaniami. Drużyny musiały wykazać się umiejętnościami orientacyjnymi w terenie i posługiwania się kompasem i mapom, a także w trakcie zaznajomić się z biografiami świętych. 
Nie zabrakło bliższych spotkań z błotemsmile
 
Na mecie czekała na nas ciepła herbatka, grochówka oraz pyszne kiełbaski z grilla. Po naładowaniu energii, udało nam się jeszcze chwilę czasu spędzić na sportowo na sali gimnastycznej oraz boisku. 
 
Każdy z nas miał swojego specjalnego przyjaciela, którego imię wylosował, a o którego przez cały dzień miał się zatroszczyć, by nic mu nie zabrakło i otoczyć go swoją modlitwą.