W niedzielę uczniowie klasy trzeciej ze Szkoły Podstawowej nr 45 im. Pauli Montal Sióstr Pijarek przeżywali wyjątkową uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Był to niezwykle ważny i wzruszający dzień zarówno dla dzieci, jak i ich rodzin. W pięknej i podniosłej atmosferze dzieci po raz pierwszy w pełni uczestniczyły w Eucharystii, przyjmując Pana Jezusa do swoich serc.
Mszy Świętej przewodniczył Ojciec Rafał, a dzieci do tego ważnego wydarzenia przygotowywały Siostry Pijarki. Uroczystość była pełna modlitwy, radości i wspólnego świętowania. Niech wspomnienie tego dnia pozostanie w sercach dzieci na długie lata.
