MyMamy Klub dla Mam to grupa mam z małymi dziećmi i mam spodziewających się narodzin swojej pociechy. Grupa ma charakter otwarty, można do niej dołączyć w dowolnym momencie roku.

Spotykamy się w poniedziałki o godzinie 10.00 w sali obok świetlicy Kłapouszek (przy parafii MB Ostrobramskiej, ojców Pijarów, ul. Meissnera 20).

Spotkania prowadzą zaproszeni przez nas goście lub któraś z mam, która dzieli się w ten sposób swoją wiedzą i pasjami. Planujemy spotkania z psychologiem, fizjoterapeutą, naukę szydełkowania czy zajęcia plastyczne.

Podczas spotkań wymieniamy doświadczenia związane z wychowywaniem dzieci i wspomaganiem ich rozwoju oraz pomysły na spędzanie z nimi czasu.

Nie zapominamy również o nas samych – chcemy aby spotkania były impulsem do naszego osobistego rozwoju co przekłada się na podejmowane przez nas tematy.

Ważne jest dla nas również to, że nawiązane dzięki spotkaniom grupy znajomości i przyjaźnie owocują w naszej codzienności wzajemną pomocą i wsparciem.

Można się z nami skontaktować przez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje dla Mam...

MyMamy na Facebooku...