1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków, którzy w lipcu świętują swoje małżeńskie jubileusze, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo dzieci.
Także dzisiaj o godz. 18.30 spotkanie modlitewne członków Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.

2. W czwartek, w kaplicy Kalasancjusza jest prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się ona o godz. 15.00 modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy trwa do godz. 18.00. W tym czasie jest również stały dyżur spowiedników. Serdecznie zapraszamy.

3. W tym tygodniu przypada:
- Pierwszy Czwartek Miesiąca: Msza św. w intencji powołań zostanie odprawiona o godz. 18.00.
- Pierwszy Piątek Miesiąca. W czasie wakacji nie ma Mszy Świętej dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30. Okazja do spowiedzi będzie podczas Mszy Świętych porannych i wieczornej.
- Pierwsza Sobota Miesiąca: Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi zostanie odprawione po Mszy świętej o godz. 8.00. Wieczorem zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych. W tej intencji o godz. 17.00 różaniec, Msza Święta i adoracja do godz. 21.00.

4. Prasa katolicka dzisiaj jest do nabycia w zakrystii. Jest też najnowszy numer miesięcznika „List”, którego temat brzmi: „Jak być doskonałym rodzicem”.

5. Dzisiaj przed kościołem wydawnictwo Stowarzyszenia „List” rozprowadza książki i archiwalne numery miesięcznika w promocyjnych cenach.

6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek-św. Martę, w środę – św. Ignacego Loyoli, w czwartek – św. Alfonsa Marii Liguori