1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków, którzy w listopadzie świętują swoje małżeńskie jubileusze, a w przyszłą niedzielę zapraszamy na błogosławieństwo dzieci.
Także dzisiaj o godz. 17.00 będzie Spotkanie Żywego Różańca oraz zmiana tajemnic różańcowych, a o 17.15 różaniec z wypominkami.
Po południu zapraszamy dzieci, młodzież, całe rodziny na PATROCINIUM - Święto Opieki św. Józefa Kalasancjusza. Rozpoczynamy o godz. 14.30 w sali gimnastycznej w dolnym kościele.

2. W najbliższy wtorek gościć będziemy w naszej parafii chór GRODZKA GOSPEL. Po wtorkowej Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na koncert w wykonaniu tego chóru.

3. Klub mam z małymi dziećmi i kobiet oczekujących potomstwa - Mamy z Wieczystej, zaprasza na cotygodniowe spotkania, które odbywają się w sali dolnej kościoła w każdy wtorek o godz. 10.00. Tematem najbliższego spotkania będzie PIĘKNO. Zaproszony gość - mistrz wizażu i ekspert w kreowaniu wizerunku- Elżbieta Michalska, opowie jak mama, w codziennym zabieganiu, może zadbać o swój wizerunek oraz jak odkryć w sobie piękno i zrozumieć jego genezę, głębię każdej kobiety, jej wrażliwość i duchowość. Nie zabraknie również rad praktycznych. Więcej informacji o grupie można znaleźć na facebooku- Mamy z Wieczystej.

4. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w najbliższy czwartek o godz.19.00.

5. Zapraszamy na kolejną AKCJE KRWIODAWSTWA, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 1 grudnia w godzinach od 10.00 do 14.00. Aby oddać krew, trzeba mieć minimum 18 lat, być zdrowym, przez ostatnie 48 godzin nie spożywać alkoholu, a w dniu oddania krwi – zjeść lekkostrawne śniadanie.

6. Za tydzień w I Niedzielę Adwentu, zwyczajem lat poprzednich, po każdej Mszy Świętej będziemy błogosławić opłatki, które od ołtarza weźmiemy do swoich domów na wigilijny stół.

7. Również dzisiaj ze stolika pod chórem można zabrać formularze zgłoszenia kandydatów do Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Jeśli ktoś ma już wypełniony formularz to może go po Mszy Świętej przekazać przedstawicielowi obecnej Rady Parafialnej, który dyżuruje obok kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej. Wypełnione zgłoszenia będzie można przynieść także w przyszłą niedzielę.

8. W sobotę wspomnienie św. Andrzeja – apostoła. W tym dniu swoje imieniny obchodzą o. Andrzej Pilch i o. Andrzej Tupek. Proszą o modlitwę w swojej intencji.

9. Najbliższa niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Do skarbony-serca będzie można złożyć ofiary na wykonanie organów i witraży. Dziękujemy serdecznie parafianom, którzy w listopadzie złożyli ofiary indywidualne.

10. W sklepiku oprócz tygodników jest do nabycia najnowszy numer miesięcznika „List”, a także okazjonalny numer „ChiT ” z płytą zawierającą wystąpienie ks. prof. Dariusza Oko na temat ideologii GENDER.