1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo rodzin.
Dzisiaj jest Pierwsza Niedziela miesiąca. Z racji czasu wakacyjnego nabożeństwo eucharystyczne będzie nie o godz. 15.00, ale o godz. 18.30.

2. W każdy czwartek, w kaplicy Kalasancjusza jest prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się ona o godz. 15.00 modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy trwa do godz. 18.00. W tym czasie jest również stały dyżur spowiedników. Serdecznie zapraszamy.

3. Przypominamy, że w niedziele lipca i sierpnia nie będzie Mszy Świętej o godz. 18.00! Msza święta wieczorna będzie tylko o godz. 19.15.

4. W lipcu i sierpniu ulegają również zmianie godziny otwarcia kancelarii parafialnej. Kancelaria nie będzie czynna w poniedziałki, a we wtorki i czwartki będzie czynna nieco później, czyli od 19.00 do 20.00. Informacje o zmianach znajdują się w gablotach.

5. W tym tygodniu w liturgii przypada:
- we wtorek - wspomnienie św. Jana z Dukli,
- w czwartek - święto św. Benedykta, opata, patrona Europy. Pamiętajmy w tym dniu w modlitwie o papieżu – seniorze Benedykcie XVI.