1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo rodzin.

2. Kolędnicy Misyjni, również w tym roku chcieliby odwiedzać domy naszych Parafian w dniach 12 i 13 stycznia tj. w najbliższy piątek i sobota, w godzinach 15.30-17.00. Jeżeli ktoś chciałby przyjąć ich w tych dniach to prosimy o zgłoszenie się (dziś) do zakrystii i podanie adresu. Pamiętajmy, że otwierając drzwi swojego domu Kolędnikom pomagamy najuboższym dzieciom w krajach misyjnych. Bóg zapłać za każdy dar serca!

3. W tym tygodniu kontynuujemy kolędę, według następującego porządku:

8 stycznia (poniedziałek) - Pszona 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16
9 stycznia (wtorek) - Pszona 18, 20, 22, 40a, 41
10 stycznia (środa) - Śliczna 30, 30a, 30b,
11 stycznia (czwartek) - Śliczna 30c, 32, 32a, 32b, 32c
12 stycznia (piątek) - 34a,34b, Śliczna - domy
13 stycznia (sobota) - Mogilska 121 i 123

Kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00
Przypominamy, że kolęda odbywa się tylko w tej części parafii, w której nie było jej w roku ubiegłym.
Jak to jest od lat w zwyczaju naszej parafii, w czasie kolędy księża nie zbierają ofiar pieniężnych. Prosimy natomiast o składanie ofiar na potrzeby parafii w kopertach na tacę w niedziele. Takie ofiary można składać na tacę do końca stycznia, a także wpłacając na parafialne konto, którego numer można znaleźć na stronie internetowej. Ofiary w tym roku posłużą wykonaniu kolejnych witraży, dlatego prosimy o nie także tych parafian, u których nie będzie wizyty duszpasterskiej. Plan kolędy jest umieszczony również na stronie internetowej parafii oraz w najnowszym numerze gazetki parafialnej, którą można jeszcze otrzymać przy wyjściach.

4. Nasza parafia organizuje zimowisko dla dzieci w dniach 12-17 lutego w miejscowości Łapsze Niżne na Spiszu. W programie wyjazdu m.in. nauka jazdy na nartach z instruktorem, wyjście do term, na sanki, na spacery po okolicy. Szczegółowe informacje w zakrystii u o. Dawida i w biurze Centrum Kultury.

5. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności: Janina Euz i Jarosława Wąsik. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek...