1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.

2. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na spotkanie formacyjne we wtorek, dnia 15.01.2019 po mszy św. wieczornej.

3. W najbliższy wtorek – 15 stycznia, po Mszy Świętej wieczornej i nowennie serdecznie zapraszamy na Koncert Organowy w przeddzień Światowych Dni Młodzieży w Panamie wykonaniu Hanny Zalewskiej, która będzie także uczestniczką tych dni. W programie koncertu utwory Bacha, Mendelsona i Nowowiejskiego. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tego wydarzenia i do licznego udziału.

4. Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego serdecznie zaprasza dzieci z klas od I do IV szkoły podstawowej na „Ferie w świecie legend”. Zajęcia odbywać się będą w drugim tygodniu ferii zimowych (od 21-25 stycznia) w godzinach od 9.00 do 14.30 w Liceum Ogólnokształcącym Zakonu Pijarów (ul. Akacjowa 5).
W programie znajdują się m.in. zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne oraz wycieczki (np. do Kopalni Soli w Wieliczce). Więcej informacji o wydarzeniu oraz zapisach znajduje się na plakatach przy wyjściach z kościoła oraz na stronie internetowej Fundacji (www.oswiatowa.pijarzy.pl).

5. Plan kolędy w najbliższym tygodniu przedstawia się następująco:

14 stycznia (PONIEDZIAŁEK) – Ugorek 1 (kl. I- VI)
15 stycznia (WTOREK) - Ugorek 1 (kl. VII-VIII), Ugorek 3 i 16
16 stycznia (ŚRODA) - Ugorek 4 i 12
17 stycznia (CZWARTEK) - Ugorek 8 i 18
18 stycznia (PIĄTEK) – Ugorek 10A, 10B
19 stycznia (SOBOTA) – Ugorek 10C i Ugorek 20

Kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00. 
W czasie kolędy nie zbieramy ofiar pieniężnych. Prosimy natomiast o składanie ofiar na potrzeby parafii w kopertach na tacę w niedziele. Takie ofiary można składać do końca stycznia, a także wpłacając na parafialne konto, którego numer można znaleźć na stronie internetowej. Plan kolędy jest umieszczony również na stronie internetowej parafii.

6. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności: Genowefa Adamczyk, Iwona Bibuła, Bronisław Stokłosa. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…