1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a w przyszłą niedzielę będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka. Także dzisiaj o godz. 16.00 będzie Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

2. Rozpoczęliśmy Roraty, które odprawiane są w dni powszednie o g. 6.30. Gorąco zapraszamy do uczestniczenia w tej wyjątkowej celebracji ku czci Matki Bożej duchowo przygotowującej nas do Bożego Narodzenia. Może to być dobry sposób na to, aby Bogu powierzyć te wszystkie zadania którym musimy sprostać w ciągu dnia. Zapraszamy na Roraty również dzieci z przygotowanymi przez nie lampionami. Dla dzieci po Mszy Świętej organizujemy śniadanie w parafialnej kawiarence, a dorosłym proponujemy poranną kawę.

3. Od dzisiaj członkowie Zespołu Charytatywnego rozprowadzają świece wigilijne. Zebrane przy tej okazji środki przeznaczone zostaną na dzieła charytatywne w diecezji i w naszej parafii.

4. Także dzisiaj odbywa się kiermasz prac świątecznych wykonanych przez dzieci z naszej parafialnej świetlicy, przy pomocy wychowawców.