1. Dzisiaj, nabożeństwo majowe o godz. 17.30, a w dni powszednie po wieczornych Mszach św.

2. Jutro przypada święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.

3. W czwartek obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu, po nabożeństwie majowym odbędzie się kolejna katecheza dla dorosłych, którą wygłosi o. Adam Langhammer. Tym razem będzie mowa o sakramencie małżeństwa.

4. Od piątku 28 maja zapraszamy dzieci w wieku od 5 lat na plastyczne zajęcia inspirowane niedzielną ewangelią "Słowo w kolorach". Zajęcia rozpoczynać się będą o godz. 17.00. Zachęcamy do zapoznania się ze „Słowem w kolorach”, na kanale YouTube Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów lub na stronie internetowe parafii.

5. W czwartek, 3 czerwca przypada Uroczystość Bożego Ciała. Po Mszy św. o g. 9.30 planujemy procesję do czterech ołtarzy, ulicami Meissnera, Ugorek, Ułanów i Łąkową.

6. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej. W zakrystii są do nabycia nowe numery Stasia i Małego Gościa Niedzielnego.

7. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarli: śp. Maria Fornal, Jacek Ganowicz, Janusz Ziobro i Maria Sikora. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek …