1. Dziękujemy o. Zbigniewowi za głoszone Słowo Boże i zachęcamy do zakupienia książek pogłębiających wiarę w Eucharystię.

2. Przypominamy, że dzisiaj, w Uroczystość Najświętszej Trójcy, w archidiecezji krakowskiej kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.

3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, odprawiane każdego dnia o godz. 17.30.

4. Zapraszamy na różaniec fatimski i procesję ze świecami, jutro po wieczornej Mszy św., z racji 13 dnia miesiąca.

5. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Kazania wygłosi o. Przemysław Suchy – magister naszego przednowicjatu. Porządek Mszy św. jak w niedziele. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.00. Po Mszy św. o godz. 9.30 wyruszy procesja do czterech ołtarzy, ulicami Meissnera, Ugorek, Ułanów i Łąkową. Zapraszamy Parafian do udziału w procesji. Prosimy o przyjście dzieci do sypania kwiatów, dzieci po I Komunii, asysty procesyjnej do baldachimu, feretronów i chorągwi.

6. W trakcie Oktawy Bożego Ciała będą procesje eucharystyczne wokół kościoła. Zapraszamy na nie Parafian, w szczególności dzieci, służbę liturgiczną i wszystkich, którzy chcą się włączyć w asystę procesyjną.

7. Możemy jeszcze zapisać się na pielgrzymkę do Częstochowy, na Jasną Górę, która odbędzie się 18 czerwca. Zapisy w zakrystii.

8. Zachęcamy do nabycia okolicznościowej, z racji 40-lecia powstania parafii, bogato ilustrowanej monografii: DZIEJE PARAFII ŚW. JANA CHRZCICIELA W KRAKOWIE. Można ją nabyć w naszej zakrystii, w cenie 80 zł.

9. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej.