1. Dzisiaj, o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe. Ofiarami za znicze, rozprowadzane przy wejściu do kościoła, możemy pomóc młodzieży wyjeżdżającej na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie w 2023 r.

2. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, jutro o godz. 17.15 lub 19.30.

3. We wtorek, w Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Przypominamy, że w tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św.

4. W środę, w Dzień Zaduszny Msze św. będą o godz. 6.30, 8.00, 9.00, 16.30 i 18.00.

5. Przez cały listopad, o godz. 17.15, będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych modlimy się w każdą niedzielę o godz. 7.45 i odprawiamy Mszę św. w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 8.00.

6. W pierwszy czwartek miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00, wraz z Liturgiczną Służbą Ołtarza dziękujemy za dar Eucharystii i modlimy się o nowe powołania.

7. W pierwszy piątek miesiąca dodatkowa Msza św. dla dzieci i młodzieży o godz. 17.00. Spowiedź przed Mszami św. Chorych z posługą odwiedzimy przed południem.

8. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych. Adoracja rozpocznie się po Mszy św. wieczornej i potrwa do godz. 21.00.

9. Wypominki za zmarłych prosimy składać na tacę lub przynosić do zakrystii.

10. Polecamy prasę katolicka, w tym Wydawnictwo „Chrystus i Ty”, w całości poświęcone tematowi Eucharystii.

11. Zachęcamy, aby w dniach od 1 do 8 listopada uzyskiwać odpusty za zmarłych. Więcej informacji o odpustach i warunkach uzyskania możemy przeczytać na tablicach ogłoszeń i stronie internetowej parafii.

12. W tym tygodniu z naszej parafii zmarli: śp. Helena Stankowska, Stefania Zielińska, Ludwik Załęga, Jadwiga Sado-Zdanowska. Polećmy ich Dobremu Ojcu: „Wieczny odpoczynek…”