1. Dzisiaj, od godz. 15.00, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczniemy ją wspólną modlitwą. O godz. 17.15 będzie różaniec z wypominkami za zmarłych.

2. Przez cały listopad, o godz. 17.15, modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych modlimy się w każdą niedzielę o godz. 7.45 i odprawiamy Mszę św. w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 8.00. Wypominki można składać na tacę lub w zakrystii.

3. W piątek obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 18.00.

4. W piątek, po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkania Wspólnoty adoracji Moria. Zapraszamy osoby, które chcą pogłębiać ducha modlitwy.

5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Ubogich. Ofiary na rzecz potrzebujących będziemy mogli składać do skarbony serca.

6. W środę, 16 listopada będziemy przeżywać Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Miłosierdzia - Ostrobramskiej. Sumie Odpustowej o g. 18.00, będzie przewodniczył ks. Paweł Kubani – proboszcz sąsiedniej parafii pw. św. Brata Alberta. Od godz. 15.00 będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu, spowiedzi oraz nawiedzenia kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej.

7. Mamy z niemowlakami zapraszamy na spotkanie w poniedziałek, o godz. 10.00 – tym razem będzie o czytaniu książek dzieciom. Seniorów zapraszamy w czwartek, o godz. 10.30 na prelekcję o odzyskaniu niepodległości.

8. W dniach 19 – 20 listopada, w naszym domu zakonnym przy ul. Pijarskiej odbędzie się Weekend Medytacyjny dla osób w wieku od 18 do 35 lat, które chcą pogłębić osobistą modlitwę. Informacje na plakacie i na stronie pijarska.pijarzy.pl.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Do odebranie jest kolejny numer Echa z Afryki.

10. W tym tygodniu z naszej parafii zmarli śp. Krzysztof Kolarski, Krystyna Rogala, Krystyna Augustyniak i Halina Kawalec. Polećmy ich Dobremu Ojcu: „Wieczny odpoczynek…”