1. Dzisiaj, dodatkowa Msza św. dla dzieci i rodzin przygotowujących się do I Komunii św. o godz. 15.30. O godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

  2. Roraty odprawiamy w dni powszednie o godz. 6.30.

  3. Od piątku, podczas Rorat, będziemy odprawiać Nowennę do Dzieciątka Jezus.

  4. W niedzielę, 18 grudnia, o godzinie 17:00 odbędzie się w naszej parafii Koncert Adwentowy w wykonaniu Chóru i Orkiestry Symfonicznej pod batutą Pana Kamila Stachurskiego. Repertuar będzie obejmował pieśni adwentowe z rozbudowanymi aranżacjami orkiestrowymi. Serdecznie zapraszamy.

  5. Zachęcamy do spowiedzi przedświątecznej. Spowiadamy każdego dnia w czasie porannych Mszy św. i od godz. 17.30, oraz w czwartek od godz. 15.00 do 18.00. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatni tydzień.

  6. Przypominamy, że dzisiaj upływa termin zgłoszenia chęci przyjęcia kolędy. Formularz zgłoszeniowy można zabrać ze stolika pod chórem i po wypełnieniu wrzucić na tacę. Można też wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej parafii i na Facebooku. Po Bożym Narodzeniu podamy program kolędy.

  7. Jeszcze w tym tygodniu zbieramy produkty żywnościowe na paczki świąteczne dla osób potrzebujących pomocy z naszej parafii.

  8. Ministranci rozprowadzają sianko wraz z obrzędem wieczerzy wigilijnej. Opłatki, świece wigilijne „Caritas” i prasę katolicką można nabyć w zakrystii. Przynależący do Kręgu Misji Pijarskich mogą odebrać kolejny numer Echa z Afryki.

  9. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarli śp. Władysław Bałuszek, Henryk Grabski, Jerzy Drużkowski i Emilia Fąfara. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek.