1. Dzisiaj, na wszystkich Mszach św. kończymy parafialne rekolekcje. Dziękujemy o. Bogdanowi – Rekolekcjoniście za wszelką posługę i głoszone słowo. O godz. 16.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca, w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza, a o godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. 
 1. Wspominamy dzisiaj św. Paulę Montal – Założycielkę Sióstr Pijarek, a w sobotę obchodzimy święto św. Kazimierza – Patrona Archidiecezji. 
 1. W środę na godz. 20.00 zapraszam na spotkanie parafialnego Wolontariatu, zarówno osoby przynależące jak i wszystkich chętnych.  
 1. W czwartek, jako pierwszy miesiąca, na Mszy św. o godz. 18.00 wraz z Liturgiczną Służbą Ołtarza i ich rodzinami modlimy się w intencji powołań i dziękujemy za dar Eucharystii. Godzina Święta zostanie odprawiona o godz. 17.00 w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu. 
 1. W czwartek o godz. 10.00, Klub seniora zaprasza na prelekcję o wspólnej historii Polski i Ukrainy. Prelekcję wygłosi pan Janusz Luty. 
 1. W piątek, jako pierwszy miesiąca, Msza św. dla dzieci o godz. 17.00. O godz. 17.30 Droga Krzyżowa dla dzieci. Drogę Krzyżową dla ogółu wiernych, po wieczornej Mszy św. poprowadzi Akcja Katolicka. Spowiedź przed Mszami i od godz. 16.30. Chorych w domach odwiedzimy przed południem. 
 1. W pierwszą sobotę miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 i podczas adoracji do godz. 21.00 modlimy się w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych
 1. W przyszłą niedzielę od godziny 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. 
 1. Ponawiamy zaproszenie na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu, która odbędzie się 11 marca.Koszt, to 45 zł. Zapisy w zakrystii. 
 1. Przypominamy o możliwości zapisania się na warsztaty: "Odkryj swoje wewnętrzne piękno"- skierowane do kobiet oraz "Jak słuchać i mówić do swoich dzieci" - skierowane do rodziców. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Instytutu Wspierania Rozwoju. 
 1. Zachęcamy zainteresowanych rodziców wraz z dziećmi do wzięcia udziału w dniach otwartych szkół prezentujących oferty edukacyjnej na rok szkolny 2023/24:
  - Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 128 mieszczącej się na ul. Seniorów Lotnictwa 5, 2 marca (czwartek) w godzinach od 18:00 - 19:30.
  - Szkoły Branżowej i Przysposabiającej do Pracy na os. Sportowym 28, kształcącej dzieci i młodzież z niepełnoprawnością intelektualną, w soboty 4 marca i 1 kwietnia. Szczegóły na plakatach. 
 1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. Zachęcamy też do wsparcia ofiarami do skarbony serca dzielności statutowej Fundacji Rodzina w Służbie Człowieka zajmującej się niesieniem pomocy małżeństwom i rodzinom, prowadzonej przez o. Bogdana. 
 1. Prosimy o modlitwę w intencji młodzieży uczące się w szkołach ponadpodstawowych na terenie naszej parafii, która od poniedziałku do środy będzie przeżywała swoje wielkopostne rekolekcje.