1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. O godz. 15.00 zapraszamy do wspólnego odmówienia Koronki do Miłosierdzia Bożego, a o godz. 15.30 będzie dodatkowa Msza św. dla dzieci i rodzin przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii św. O godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. 
  1. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej. Zapraszamy członków, sympatyków i wszystkich którzy chcieliby dołączyć do wspólnoty. 
  1. We wtorek, na Mszy św. o godz. 18.00 Bp Damian Muskus udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. W tym dniu nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu przed i po Mszy św. Prosimy o modlitwę w intencji kandydatów i ich rodzin. 
  1. W sobotę, 22 kwietnia, o godz. 18:00 zapraszamy na Mszę św., podczas której zaśpiewa gościnnie chór parafii św. Anny z Warszawy-Wilanowa "Sanctae Annae" oraz nasz parafialny chór „Gaudete”. Po Mszy św. odbędzie się koncert w wykonaniu obydwóch chórów, aby wspólnie pieśnią świętować Zmartwychwstanie Pańskie. Na organach zagra Pan Bartłomiej Banek – nasz organista. 
  1. Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów w Krakowie zaprasza wszystkich chętnych, a w szczególności tegorocznych ósmoklasistów, do udziału w Dniu Otwartym, który odbędzie się 22 kwietnia w godz. od 9:00 do 14:00 w budynku szkoły przy ul. Akacjowej 5 w Krakowie. 
  1. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej. 
  1. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarł: śp. Zbigniew Zdebski. Polećmy go Dobremu Ojcu: Wieczny odpoczynek