1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania w domach i rodzinach Pisma św. O godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. 
 1. Jutro obchodzimy liturgiczną uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski. 
 1. Prosimy o modlitwę w intencji o. Jerzego Dziury, który jutro obchodzi swoje imieniny. 
 1. We wtorek obchodzimy święto św. Marka ewangelisty, a w sobotę św. Katarzyny ze Sieny, doktora Kościoła i patronki Europy. 
 1. W czwartek, po Mszy św. wieczornej odbywają się Kręgi biblijne. Zachęcamy zainteresowanych, również nowe osoby, aby dołączyć do rozważających Słowo Boże. 
 1. Również w czwartek, o godz. 10.30, Klub Seniora zaprasza na prelekcję i dyskusję na temat ustanowenia Konstytucji 3 maja. 
 1. W sobotę, po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębiać ducha modlitwy na adorację Najświętszego Sakramentu i konferencję, prowadzoną przez Wspólnotę Adoracji Moria. 
 1. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza modlimy się o powołania kapłańskie, również z naszej parafii. O godz. 17.00 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca. 
 1. Wszystkich Maturzystów zachęcamy, aby dołączyli do Duchowej Adopcji i uzyskali modlitewne wsparcie na czas egzaminu dojrzałości. Więcej informacji i zapisy na stronie pijarzy.pl. 
 1. Modlitwą wspierajmy Liturgiczną Służbę Ołtarza, która od piątku będzie brała udział w Parafiadzie Środowisk Pijarskich
 1. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej
 1. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarli: śp. Anna Bębenek, Tadeusz Kępa i Janina Krzywda. Polećmy ich Dobremu Ojcu: Wieczny odpoczynek