1. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. O godz. 17.30 będzie nabożeństwo majowe
  1. Nabożeństwa majowe, odprawiane są każdego dnia o godz. 17.30. 
  1. W poniedziałek, obchodzimy uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej. Tradycyjna procesja z Wawelu na Skałkę, odbędzie się w niedzielę, 14 maja. 
  1. We wtorek, w Zakonie Pijarów czcimy Matkę Bożą Królową Szkół Pobożnych
  1. W piątek, odbędzie się kolejne spotkanie Wspólnoty Adoracji Moria, na które zapraszamy wszystkich chętnych. 
  1. W sobotę, 13 maja, w dniu wspomnienia Najświętszej Maryi Panny z Fatimy, dzieci ze Szkoły Centrum Autyzmu, będą miały uroczystość pierwszej Komunii św. o godz. 10.00. O godz. 12.00 pierwszą Komunię św. będą miały dzieci ze Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów, a w niedzielę na Mszy w. o godz. 12.30 dzieci ze Szkoły Sióstr Pijarek. 
  1. W sobotę, po wieczornej Mszy św. będzie pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie z modlitwą różańcową i procesją ze świecami. 
  1. Zapraszamy wszystkich chętnych, a w szczególności młodzież uczącą się, studiującą i pracującą na Spotkanie Młodych na Lednicy. Wyjazd odbędzie się w dniach 2 i 3 czerwca. Koszt 180 zł. Więcej informacji i zapisy w zakrystii. 
  1. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej. W zakrystii, możemy nabyć, między innymi, nowy numer Żywego Słowa i odebrać kolejny numer Echa z Afryki.