1. Dzisiaj, od godz. 15.00, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe
  1. Przypominamy, że dzisiaj, w Uroczystość Najświętszej Trójcy, w archidiecezji krakowskiej kończy się okres Komunii św. wielkanocnej. 
  1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które odprawiamy każdego dnia o godz. 17.30. 
  1. W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy św. jak w niedziele. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.00. Po Mszy św. o godz. 9.30 wyruszy procesja do czterech ołtarzy, ulicami Meissnera, Ugorek, Ułanów i Łąkową. Zapraszamy Parafian do udziału w procesji. Prosimy o przyjście dzieci do sypania kwiatów, dzieci po I Komunii, asysty procesyjnej do baldachimu, feretronów i chorągwi. Mszy św. o godz. 9.30 będzie przewodniczył o. Tomasz Światała – neoprezbiter, który po procesji udzieli prymicyjnego błogosławieństwa. 
  1. W trakcie Oktawy Bożego Ciała będą procesje eucharystyczne wokół kościoła. Zapraszamy na nie Parafian, w szczególności dzieci, służbę liturgiczną i wszystkich, którzy chcą się włączyć w asystę procesyjną. 
  1. Grupa modlitewna Medytacji Chrześcijańskiej, działająca przy naszej parafii i należąca do Światowej Wspólnoty Medytacji Chrześcijańskiej, dzisiaj, 4 czerwca obchodzi 10 lat swojego istnienia. Osoby, które są zainteresowane modlitwą w ciszy zapraszamy do grupy. Spotkania odbywają się w każdy wtorek w sali dolnego kościoła o godz. 18:45. 
  1. W przyszłą niedzielę, Liturgiczna Służba Ołtarza wraz z rodzicami organizuje kiermasz ciast, a dzieci ze szkoły Sióstr Pijarek będą przeżywać rocznicę I Komunii świętej, na Mszy św. o godz. 11.00. 
  1. Przypominamy o zapisach na pielgrzymkę do Częstochowy, na Jasną Górę i do Sanktuarium Krwi Chrystusa, która odbędzie się 17 czerwca, w sobotę. Bliższe informacje znajdują się na tablicach ogłoszeń. Zapisy i wpłaty w zakrystii. 
  1. Rada Dzielnicy III zaprasza na Festyn Rodzinny - Święto Dzielnicy, w sobotę 10 czerwca w godz. od 15.00 do 22.00 na stadionie KS Wieczysta. 
  1. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej
  1. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarli śp. Stanisław Satoła, Janina Szeleźnik, Władysław Ochenduszko i Mieczysław Kozłowski. Polećmy ich Dobremu Ojcu: Wieczny