1. Dzisiaj o godz. 18.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. 
  1. W czwartek obchodzimy święto św. Bartłomieja. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Panu Organiście. 
  1. W piątek obchodzimy Uroczystość św. Józefa Kalasancjusza – Założyciela Zakonu Pijarów. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich Parafian, a w szczególności dzieci i młodzież, Liturgiczną Służbę Ołtarza, Scholę i uczęszczających do Centrum Kultury Calasanz, przynależących do grup i wspólnot. Zapraszamy wszystkich do modlitwy i uczczenia Świętego Wychowawcy. 
  1. W sobotę obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W tym dniu zapraszamy na Msze Święte o godz. 6.30, 7.30 i 18.00. 
  1. Wszystkie dzieci zapraszamy na Festyn z licznymi zabawami i atrakcjami, o których możemy przeczytać na plakatach i stronie internetowej parafii. Dodatkowo, będziemy gościć Wojsko Polskie i Pogotowie Ratunkowe. Festyn odbędzie się w sobotę, 26 sierpnia, w godzinach od 11.00 do 14.00. 
  1. W przeszłą niedzielę, o godz. 18.00 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca
  1. Informujemy, że 6 września, na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy obchodzić 15-tą rocznicę poświęcenia kościoła i 40-lecia ustanowienia Parafii. Po Mszy św. będzie poczęstunek dla wszystkich parafian. Prosimy o włączenie się w przygotowania. W zakrystii i na stronie internetowej parafii znajdują się listy, gdzie można wpisać przysmaki, które chcecie Państwo przygotować. Dzieci zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod hasłem: „Parafia to nie tylko kościół”. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie internetowej. 
  1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.