1. Dzisiaj, po każdej Mszy św. rozprowadzamy opłatki. Liturgiczna Służba Ołtarza rozprowadza sianko z obrzędem wieczerzy wigilijnej. Ofiarami do skarbony serca możemy wesprzeć Kościół na Wschodzie. 
 1. Zapraszamy na Roraty, które odprawiamy w dni powszednie o godz. 6.30. 
 1. W piątek, po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie Wspólnoty Adoracji Moria
 1. Od soboty, podczas Rorat, będziemy odprawiać nowennę do Dzieciątka Jezus.
  W niedzielę, nowennę odprawimy podczas adoracji o godz.17.30. 
 1. Zachęcamy do spowiedzi przedświątecznej. Spowiadamy każdego dnia w czasie porannych Mszy św. i od godz. 17.30, oraz w czwartek od godz. 15.00 do 18.00. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatni tydzień. 
 1. Jeszcze w tym tygodniu zbieramy produkty żywnościowe na paczki świąteczne dla osób potrzebujących pomocy. 
 1. Młodzież zapraszamy na Sylwestra pijarskiego. Więcej informacji i zapisy u o. Rafała i dk. Krzysztofa. 
 1. Z wizytą duszpasterską, w tym roku, przejdziemy tradycyjnie, pukając do domów i mieszkań. Przejdziemy połowę parafii. Ulice: Pszona, Spadochroniarzy, Seniorów Lotnictwa, Ułanów, Fiołkową, Ugorek, Meissnera 21, 33, 35, Janickiego, Włodkowica, Łąkową, Jana Pawła II, Markowskiego i Życzkowskiego. Przypominamy, że przychodzimy, aby modlić się, błogosławić i rozmawiać. Podczas wizyty nie zbieramy pieniędzy. Lektorzy i ministranci, w celu ustalenia planu kolędy, przejdą po domach i mieszkaniach na wymienionych ulicach, w poniedziałek i wtorek, 11 i 12 grudnia, w godzinach wieczornych, pytając kto z mieszkańców chce przyjąć kolędę. Po takim rozeznaniu ustalimy plan kolędy. Po zakończeniu zaplanowanej kolędy, będzie możliwość odwiedzin u mieszkających w pozostałej części parafii. 
 1. W zakrystii możemy nabyć świece wigilijne Caritas i prasę katolicką. 
 1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarli śp. Grażyna Grochowska, Ryszard Ślizowski, Stanisława Ciesielska i Edward Misiołek. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek.