1.Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo tych małżonków, którzy w maju świętują swoje małżeńskie jubileusze. 

2.W miesiącu maju serdecznie zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Majowych, które odprawiane są w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele                       o godz. 17.30.

3.Dzisiaj po południu organizujemy IV Parafialny Piknik Rodzinny. Chcemy, żeby była to okazja dla całych rodzin do miłego spędzenia niedzielnego popołudnia i integracji na wspólnej rywalizacji sportowej i zabawie. W programie: finały Turnieju Piłki Nożnej                     oraz Koncert Charytatywny zespołów muzycznych i pokazy zespołów tanecznych, kiermasz i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. W czasie trwania festynu odbędzie się kwesta na pomoc w rehabilitacji Joasi, naszej parafianki. 

Piknik rozpocznie się o godz. 14.00, z zakończy ok. godz. 20.00. Chętni, którzy chcieliby jeszcze zgłosić drużynę do turnieju piłki nożnej w kategoriach: szkoła podstawowa; gimnazjum i liceum oraz dorośli, prosimy o przyjście na godz. 14.00 na boisko Wieczystej.

Już od godziny 12.00 rozpocznie się Akcja Krwiodawstwa w specjalnie do tego przystosowanym autobusie. Akcja ta potrwa do godz. 16.00. Aby oddać krew, trzeba mieć minimum 18 lat, być zdrowym, przez ostatnie 48 godzin nie spożywać alkoholu,          a w dniu oddania krwi – zjeść lekkostrawne śniadanie.

Organizacja festynu pociąga nieuniknione koszty. Dlatego prosimy również parafian                  o pomoc w sfinansowaniu kosztów, ofiarami do skarbony – serca.

4.Spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej odbędzie się w poniedziałek po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie majowym. Zapraszamy.

5.Akcja Katolicka serdecznie zaprasza Parafian na pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się 16 czerwca. Koszt przejazdu wynosi 30 zł od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii.

6.W najbliższą niedzielę będziemy świętować Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Do uroczystości tej przygotowujemy się przez codzienną nowennę odprawianą po Mszy Świętej wieczornej. Natomiast w przeddzień uroczystości będzie czuwanie. Rozpoczęcie o godz. 20.00 wspólną agapą, a po niej Eucharystia, uwielbienie                                 i modlitwa przed Najświętszym Sakramentem. Zakończenie ok godz. 1.00.

7.W najbliższą niedzielę kazania w naszej parafii głosił będzie o. Kazimierz Wójciak, pijar pracujący w Oczakowie na Ukrainie. Ojciec Kazimierz będzie prosił nas o pomoc finansową w budowie kaplicy w tamtejszym mieście.