1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo małżonków, którzy w czerwcu obchodzą swoje małżeńskie jubileusze.
Na godz. 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe.

2. Spotkaniu członków i sympatyków Akcji Katolickiej odbędzie się w poniedziałek 18 czerwca po Mszy Świętej o 18.00 i nabożeństwie

3. Zebranie z rodzicami dzieci jadących na Kolonię organizowaną przez naszą parafię, odbędzie się w środę 20 czerwca o godz. 18.00 w kawiarence pod kościołem.

4. W dalszym ciągu trwają zapisy na organizowaną przez Akcję Katolicką dwudniową pielgrzymkę do Komańczy - Dukli - Dębowca - Strachociny, która odbędzie się 30 czerwca i 1 lipca br. Zapisy w zakrystii.

5. W tym tygodniu rozpoczniemy prace związane z wymianą kolejnych dwóch okien w naszym kościele. Prace potrwają do połowy lipca, a koszt wymiany to ok. 70 tys. złotych. Znając wielką hojność Parafian w udzielaniu pomocy wielu kapłanom przybywającym do naszej parafii z prośbą o pomoc, ośmielamy się prosić Was także o wsparcie prac w naszym kościele. Ofiary można będzie składać do końca lipca do skarbony serca. Już teraz gorąco dziękujemy za wszelkie ofiary.