1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a w przyszłą niedzielę zapraszamy na błogosławieństwo małżonków, którzy w grudniu świętują swoje małżeńskie jubileusze.

2. Spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej będzie jutro, po wieczornej Mszy Świętej.

3. Spotkanie formacyjne Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się we wtorek, po Mszy Świętej wieczornej.

4. Okazja do spowiedzi świętej będzie w tym tygodniu szczególnie w najbliższy czwartek i piątek. Zapraszamy wtedy na Nabożeństwa Pokutne, które rozpoczną się o godz. 17.30, a następnie będzie odbywać się spowiedź. Prosimy o skorzystanie z tej możliwości spowiedzi i nie zostawianie jej na przyszłą niedzielę.

5. W dalszym ciągu zapraszamy na Roraty, które odprawiane są w dni powszednie o g. 6.30.

6. W najbliższą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11.00 dzieci, które w naszej parafii wyraziły chęć przynależenia do Podwórkowych Kółek Różańcowych złożą swoje przyrzeczenia, przyjmą błogosławieństwo i otrzymają okolicznościowe legitymacje. Wspierajmy te dzieci swoją modlitwą.

7. Kandydatów do bierzmowania z drugiej klasy gimnazjum i ich rodziców zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 9.30, po której odbędzie się spotkanie podsumowujące II etap przygotowania.

8. Także dzisiaj z tyłu kościoła członkowie Zespołu Charytatywnego rozprowadzają świece wigilijne. Zebrane przy tej okazji środki przeznaczone zostaną na dzieła charytatywne w diecezji i w naszej parafii. Odbywa się także kiermasz prac świątecznych wykonanych przez dzieci i wychowawców z naszej parafialnej świetlicy.