1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.

2. W niedziele lipca i sierpnia nie odprawiamy Mszy Świętej o godz. 18.00! Msza święta wieczorna jest tylko o godz. 19.15. W dni powszednie lipca i sierpnia nie ma także rannej Mszy Świętej o godz. 8.00.
- Prosimy o zwrócenie uwagi, że w lipcu i sierpniu ulegają również zmianie godziny otwarcia kancelarii parafialnej. Informacje o zmianach znajdują się w gablotach i na stronie internetowej.

3. W każdy czwartek, także w czasie wakacji, w kaplicy Kalasancjusza, jest prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się ona o godz. 15.00 modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy trwa do godz. 18.00.

4. W środę w liturgii Kościoła przypada święto św. Benedykta – patrona Europy.
W piątek natomiast wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. W tym dniu po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze światłami.

5. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Zofia Majcher i Krzysztof Wrona. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…