1. Dziękujemy o. Grzegorzowi Misiurze za głoszone kazania i klerykom za posługę z okazji Niedzieli Misyjnej. Dziękujemy wszystkim za wspieranie modlitwą i ofiarami misyjnego dzieła Kościoła.

2. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień błogosławieństwo małżonków, którzy w październiku świętują małżeńskie jubileusze. Po południu, o godz. 17.15 Nabożeństwo Różańcowe.

3. Liturgiczna Służba Ołtarza rozprowadza kremówki papieskie z cytatami św. Jana Pawła II. Zachęcamy do nabywania i wspierania przez to funduszu ministranckiego.

4. Serdecznie dziękujemy za ofiary, w kwocie 8450 zł, które złożyliście w ubiegłym tygodniu na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia".

5. Przypominamy o nabożeństwach Różańcowych odprawianych codziennie o godz. 17.15 i od poniedziałku do piątku o godz. 19.30 w kaplicy Kalasancjusza.

6. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. odbędzie się comiesięczne spotkanie formacyjno – organizacyjne członków i sympatyków Akcji Katolickiej, na które serdecznie zapraszamy.

7. W piątek na nabożeństwo Różańcowe, wieczorną Mszę św. i spotkanie po niej zapraszamy wszystkich przynależących i chcących się włączyć do Kręgu Przyjaciół Misji Pijarskich. Spotkanie będzie animowała grupa misyjna naszego seminarium.

8. Nadal można składać wypominki za zmarłych. Z tyłu kościoła są wyłożone koperty z kartkami. Prosimy o zaznaczenie, czy wypominki mają być listopadowe czy roczne. Wypominki prosimy składać na tacę lub przynosić do zakrystii.

9. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Bogumiła Jankowska, Grażyna Wiater – Smolarska, Monika Unrug. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek.