1. Dzisiaj, po Mszy o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków, obchodzących jubileusze w październiku. Za tydzień, po Mszy Świętej o godz. 11.00 błogosławieństwo dzieci.

2. Duszpasterstwo Akademickie przy naszej parafii organizuje charytatywny kiermasz ciast, dzisiaj, po Mszach św. o godz. 11.00, 12:30 i 19:15. Dochód przeznaczony jest na cele duszpasterstwa oraz na dom dla niepełnosprawnych chłopców w Kędzierzynie Koźlu prowadzony przez siostry Elżbietanki.

3. Dzisiaj po południu: o godz. o 17.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca, a o godz. 17.15
– Nabożeństwo Różańcowe. Zapraszamy w kolejnych dniach na modlitwę różańcową o godz. 17.15 lub 19.30.

4. W poniedziałek obchodzimy święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

5. W piątek obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy, że w tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. Niech darem dla naszych bliskich zmarłych będzie ofiarowanie Mszy Świętej i przystąpienie do Komunii. W naszym kościele Msze Święte będą według porządku niedzielnego. Po południu, na godz. 17.00 zapraszamy na modlitwę za zmarłych.

6. Jest to równocześnie Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź przed i podczas Mszy św. Chorych odwiedzimy w kolejny piątek, 8 listopada, przed południem lub w dniu wyznaczonym przez odwiedzającego chorych.

7. Sobota to Dzień Zaduszny. Msze Święte w naszym kościele zostaną odprawione o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 16.30 i 18.00.

8. W tym dniu przypada Pierwsza Sobota Miesiąca. Zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych. O godz. 18.00 Msza Święta i adoracja do godz. 21.00.

9. Z tyłu kościoła na stoliku są jeszcze do zabrania kartki na wypominki. Prosimy o zaznaczenie, czy wypominki mają być w listopadzie, czy całoroczne. Przez cały miesiąc listopad odmawiamy różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach. W niedziele i uroczystości o godz. 17.30, a w dni powszednie, po Mszy św. o godz. 18.30.

10. Od 4 listopada, przez cały rok, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą indywidualną i wspólnotową. Od godz. 17.30 będziemy modlić się w ciszy, a następnie odmówimy dziesiątek różańca i litanię do św. Jana Pawła II jako przygotowanie, wraz z całą Diecezją, do 100 rocznicy urodzin Świętego Papieża.

11. Mamy z Wieczystej zapraszają na spotkanie, które odbędzie się w środę o godzinie 9:30 w salce pod kościołem. Tym razem rozmawiać będziemy o umuzykalnianiu dzieci. Prosimy o zabranie ze sobą instrumentów perkusyjnych dla małych muzyków.

12. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Stanisława Skóra, Małgorzata Filas, Jerzy Inglot, Henryka Kofin, Halina Rożek, Tadeusz Zakrzewski i Stanisław Mazur. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…