1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.

2. Dzisiaj zapraszamy na koncert kolęd. Odbędzie się on o godz. 16.00. Wystąpią: schola parafialna Nutki z Wieczystej, chór z sąsiedniej parafii Najśw. Imienia Maryi oraz nasz parafialny chór Gaudete. Na organach zagra Pan Bartłomiej Banek, nasz organista. Nie zabraknie również wspólnego kolędowania.

3. W tym tygodniu kontynuujemy kolędę, według następującego porządku:

13 stycznia (poniedziałek) - Śliczna 34B, Jana Pawła II (domy) i Ładna
14 stycznia (wtorek) – Janusa (domy), Czyżyńska (domy) i Czyżyńska 21
15 stycznia (środa) – Mogilska 121, 123, Łaszkiewicza 4
16 stycznia (czwartek) – Ostatnia i Szkółkowa (domy), Ostatnia 1 EFG, Ogrodnicza
17 stycznia (piątek) – Ostatnia 2D, 2E, 2F, 2G, 2H
18 stycznia (sobota) - Kantora 1, 1A, 2, 3, 4, 5

Przypominamy, że kolęda rozpoczyna się o godz. 16.30. W czasie kolędy nie zbieramy ofiar. Ofiary na potrzeby parafii można składać w kopertach na tacę, lub wpłacając na parafialne konto, którego numer znajduje się na stronie internetowej.

4. Od 18 do 25 stycznia przeżywamy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W Krakowie centralne nabożeństwo ekumeniczne pod przewodnictwem Metropolity Krakowskiego odbędzie się w niedzielę 19 stycznia o godz. 15.00 w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Łagiewnikach.

5. W przyszłą niedzielę oprawę liturgiczną na Mszy św. o godz. 9.30 będzie miała Akcja Katolicka a o godz. 18.00 Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym.

6. Również w przyszłą niedzielę, do skarbony serca będzie można złożyć ofiarę na potrzeby Centrum Kultury Calasanz, w tym na wyjazd dzieci na zimowisko do Łapsz Niżnych.

7. W ostatnim czasie z parafii odeszli do wieczności: Stanisław Walczak, Stanisław Prusak i Stanisława Machynia. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…