1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.
Również dzisiaj, o godz. 15.30 będzie Msza Święta dla dzieci przedszkolnych i ich rodziców.

2. Na dzisiejsze popołudnie pragniemy zaprosić do naszego kościoła wszystkich parafian na KONCERT KOLĘD w wykonaniu dzieci i chóru mieszanego działającego przy naszej parafii oraz zespołu instrumentalnego. Koncert rozpocznie się o godz. 16.30. Jest organizowany po to, abyśmy mogli wspólnie pokolędować. Zgromadźmy się jak najliczniej i wykorzystajmy tę okoliczność, aby wspólnie uwielbiać Boga śpiewem kolęd.

3. We wtorek, po Mszy Świętej wieczornej i nabożeństwie, odbędzie się spotkanie formacyjne i opłatkowe Koła Przyjaciół Radia Maryja.

4. Plan kolędy w najbliższym tygodniu przedstawia się następująco:

14 stycznia (poniedziałek) – Ugorek 8, Fiołkowa 3
15 stycznia (wtorek) – Ugorek 12 i 16, Fiołkowa 6
16 stycznia (środa) – Ugorek 18 i 20
17 stycznia (czwartek) – Ułanów 46 i Spadochroniarzy
18 stycznia (piątek) - Ułanów 48, 52, 54, 54 a
19 stycznia (sobota) - Fiołkowa 4

Kolęda rozpoczyna się każdego dnia o godz. 16.00.
W czasie kolędy księża nie zbierają ofiar pieniężnych. Prosimy jednakże o składanie ofiar na potrzeby parafii w kopertach na tacę w niedziele, albo na konto parafii. Prosimy o to również tych parafian, u których nie będzie kolędy w tym roku. Będzie to wyraz troski wszystkich o potrzeby naszego kościoła.

5. Jeszcze dzisiaj można zapisać dzieci na zajęcia „FERIE W MIEŚCIE” organizowane w naszej parafii w najbliższym tygodniu. Zajęcia będą się odbywać od 9-tej do 14-tej. W programie: zajęcia sportowe, plastyczne, modelarskie, gry planszowe, wyjście na łyżwy i do muzeów krakowskich, wycieczka wyjazdowa do Pacanowa, do Muzeum Bajki; w sobotę na zakończenie bal karnawałowy. Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym. W zakrystii można pobrać kartę zgłoszeniową, którą można wypełnić na miejscu. Zajęcia są nieodpłatne.

6. W parafialnym kiosku można nabyć najnowszy numer miesięcznika „List”, a na stoliku, z tyłu kościoła są także do nabycia za dobrowolną ofiarę kalendarze na 2013 r. Ofiary z kalendarzy wspomogą nasze Seminarium Zakonne.