1. Dzisiaj, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30.
O godz. 19.00 w sali pod kościołem, spotkania modlitewne wznawia Odnowa w Duchu Świętym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

2. Rozpoczynamy Tydzień Wychowania. Zachęcamy do modlitwy za wychowujących i wychowywanych.

3. W poniedziałek, 12 sierpnia, nasz Zakon obchodzi święto patronalne ku czci Najświętszego Imienia Maryi. Jest to dzień odpustu w sąsiedniej parafii. Jesteśmy zaproszeni na Mszę św. w kościele na ul. Dzielskiego, na godz. 18.00.

4. We wtorek, z racji 13 dnia miesiąca, nabożeństwo fatimskie i procesja ze świecami odbędzie się po wieczornej Mszy św.

5. W środę, obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

6. Młodzież klas VIII rozpoczyna przygotowanie do Bierzmowania. Zainteresowanych zapraszamy we wtorek lub środę, do sali pod kościołem, po wieczornej Mszy św., o godz. 18.45.

7. Centrum Kultury Calasanz zaprasza dzieci od 10 roku życia na zajęcia malarstwo i rysunek, a seniorów na zajęcia plastyczne. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej, telefonicznie i w biurze Centrum.

8. Parafialny Chór Gaudete wznowi próby w poniedziałek, 19 września o godz. 19.30. Zapraszamy wszystkich chórzystów i nowe, chętne osoby.

9. Akcja Katolicka zaprasza serdecznie członków, sympatyków i parafian na Jubileuszowy koncert, z okazji 25-lecia reaktywacji Stowarzyszenia. Koncert w wykonaniu Chóru Mariańskiego i Młodej Orkiestry Filharmonii odbędzie się 18 września, o godzinie 17:00, w Filharmonii Krakowskiej. Wstęp wolny.

10. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do kościoła.

11. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka. Jest też do odebrania kolejny numer „Echa z Afryki”.

12. W minionym tygodniu z naszej parafii zmarła: śp. Stanisława Mazur. Polećmy ją Dobremu Ojcu: „Wieczny odpoczynek…”