1. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. O godz. 17.15 Nabożeństwo różańcowe
  1. Nabożeństwa Różańcowe będą odprawiane codziennie o 17.15. W poniedziałki, środy i piątki z udziałem dzieci. Dodatkowo, od poniedziałku do piątku, o godz. 19.30, w kaplicy św. J. Kalasancjusza modlimy się z tymi, którzy później kończą naukę lub pracę. 
  1. W pierwszy czwartek miesiąca, Liturgiczną Służbę Ołtarza i ich rodziny zapraszamy na wieczorną Mszę św. i dziękczynienie za dar Eucharystii i wypraszanie nowych powołań. 
  1. W pierwszy piątek miesiąca, dodatkowa Msza św. dla uczniów szkół podstawowych będzie o godz. 17.00. Nabożeństwo różańcowe o 17.30. Okazja do spowiedzi przed Mszami św. i od godz. 16.30. Chorych odwiedzimy przed południem. 
  1. W pierwszą sobotę miesiąca, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi będzie po Mszy o godz. 8.00. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 i adoracji do godz. 21.00 modlić się będziemy w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych. 
  1. W przyszłą niedzielę, 8 października, o godz. 15.30 będzie Msza św. i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Liturgiczna Służba Ołtarza będzie rozprowadzać kremówki z cytatami św. Jana Pawła II, w ramach przygotowania do niedzieli papieskiej. 
  1. Młodzież szkół średnich zapraszamy na pierwsze spotkanie wspólnoty młodzieżowej Ruchu Calasanz, w piątek o godz. 19.00, w sali pod kościołem. Przypominamy również o trwających zapisach na Spotkania Młodzieży Pijarskiej
  1. Centrum Kultury Calasanz zaprasza dorosłych, pracujących na zajęcia malarstwa i rysunku, w czwartki o godz. 18.50 i na gimnastykę rehabilitacyjną, we wtorki o godz. 18.15. 
  1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.