1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci. Po południu natomiast, z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca o godz. 15.00 będzie Godzina Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy. O godz. 17.30 zostanie odprawione Nabożeństwo Majowe.

2. Rozpoczął się miesiąc maj poświęcony w sposób szczególny czci Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Majowych, które odprawiane są w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele o 17.30.

3. Jutro w czasie Mszy Świętej o godz. 18.00 ksiądz biskup Grzegorz Ryś udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej uroczystości i włączenie się do modlitwy w intencji młodzieży.

4. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w najbliższą środę o godz. 20.00. 

5. Przypominamy, że w czwartki, w kaplicy Kalasancjusza jest prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się ona o godz. 15.00 modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy trwa do godz. 18.00. W tym czasie jest również stały dyżur spowiedników.

6. Zapraszamy nadal na pielgrzymkę do Włoch, organizowaną przez nasz Zakon, która odbędzie się w dniach od 4 do 14 sierpnia. Szczegółowe informacje w zakrystii. 

7. W najbliższą niedzielę w czasie Mszy Św. o godz. 11.00 dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej Sióstr Pijarek przystąpią do I Komunii Świętej.

8. W najbliższy wtorek będziemy świętować uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji Krakowskiej. Ks. Kardynał zaprasza do udziału.