1.Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo rodzin. Po południu z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 15.00 będzie Godzina Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy, zakończona Nabożeństwem Czerwcowym o godz. 17.30. 

2.W ciągu tygodnia Nabożeństwa Czerwcowe odprawiane będą po wieczornej Mszy Świętej.

3.W najbliższy czwartek, 7 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Nie będzie tylko Mszy św. o g. 11.00. 

Po Mszy św. o g. 9.30 wyruszy procesja Bożego Ciała, która w tym roku będzie wyglądała inaczej. W procesji pójdziemy bowiem do sąsiedniej parafii Najświętszego Imienia Maryi. Trasa będzie wiodła ulicami: Ugorek, Ułanów i Akacjową i zakończy się przed kościołem przy ul. Dzielskiego.

Zapraszamy Parafian do licznego udziału w procesji. Prosimy o przyjście dzieci klas II - w strojach komunijnych, dziewcząt sypiących kwiaty, asysty procesyjnej do baldachimu, feretronów i chorągwi. Potrzebujemy zwłaszcza osób w średnim wieku, zarówno pań jak i panów. Osoby chętne do pomocy proszone są o zgłoszenie się do pana zakrystianina. 

Tydzień po Bożym Ciele trwa jeszcze zwyczaj Oktawy Bożego Ciała. W tym czasie po Mszy Świętej i nabożeństwie odbywać się będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy na te procesje dzieci pierwszokomunijne, dziewczęta sypiące kwiaty i służbę liturgiczną.

4.Akcja Katolicka zaprasza Parafian na pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się 16 czerwca. 

Zapraszamy także na dwudniową pielgrzymkę do Komańczy - Dukli - Dębowca - Strachociny, która odbędzie się 30 czerwca i 1 lipca br. Zapisy z dowodem osobistym i wpłaty  w zakrystii. 

5.Do skarbony – serca można dzisiaj składać datki, którymi wspomożemy budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

Jednocześnie wyrażamy serdecznie podziękowanie za ofiary, które złożyliście w ubiegłą niedzielę, jako pomoc w budowie kaplicy w Oczakowie na Ukrainie. Złożyliście kwotę 13 780 zł. Bóg zapłać.

6.W najbliższą niedzielę - 10 czerwca zapraszamy serdecznie na prelekcję historyka, naszego parafianina p. Wojciecha Balińskiego na temat: "Oświata i niepodległość. Od Ojca Stanisława Konarskiego do dzisiaj". Prelekcja odbędzie się o godz. 18.00 w sali dolnego kościoła.