1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo małżonków, którzy w lipcu świętują swoje małżeńskie jubileusze.

2. W każdy poniedziałek w naszym kościele odmawiany jest różaniec w intencji Ojca Świętego. Modlitwa rozpoczyna się o godz. 17.00 w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej.

3. W każdy czwartek, w kaplicy Kalasancjusza jest prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się ona o godz. 15.00 modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy trwa do godz. 18.00. W tym czasie jest również stały dyżur spowiedników. Serdecznie zapraszamy.

4. Przypominamy, że w niedziele lipca i sierpnia nie będzie Mszy Świętej o godz. 18.00! Msza święta wieczorna będzie tylko o godz. 19.15.

5. W lipcu i sierpniu ulegają zmianie godziny otwarcia kancelarii parafialnej. Informacje o zmianach znajdują się w gablotach.

6. W najbliższą niedzielę o godz. 9.30 zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynna za posługę jaka pełnił w naszej parafii o. Witali Siarko. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w jego intencji.